Forum PIERWSZE OFICJALNE POLSKIE FORUM MINIALKOHOLISTÓW MANIAKÓW!!! Strona Główna PIERWSZE OFICJALNE POLSKIE FORUM MINIALKOHOLISTÓW MANIAKÓW!!!
Forum poświęcone jest kolekcjonowaniu miniaturowych buteleczek z alkoholem i wszelkim sprawom z tym związanym.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SALLUT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PIERWSZE OFICJALNE POLSKIE FORUM MINIALKOHOLISTÓW MANIAKÓW!!! Strona Główna -> WÓDKA / WÓDKA - LITWA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ixi61
Moderator
Moderator



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 3695
Przeczytał: 15 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:48, 13 Lip 2012    Temat postu: SALLUT

Sallut Classic
Zarówno klasyczna, jak i wódka smakowa „Stumbro Sallut“ produkowana jest ze zboża uprawianego na Litwie. Do wytwarzania tej wódki używane są naturalne surowce oraz specjalnie skrupulatnie wybrany rektyfikowany alkohol etylowy gatunku „Luks“ o neutralnym smaku i zapachu, otrzymany sposobem potrójnej destylacji. Do produkcji wódki używana jest woda pitna, przefiltrowana przez sześciostopniowy system filtracji, łącznie z filtracją wody w sposób metodą odwrotnej osmozy. Spożywczy rektyfikowany alkohol etylowy gatunku „Luks“ mieszany jest ze specjalnie przygotowaną wodą, filtrowany przez pierwotne filtry piasku kwarcowego, kolumny z brzozowego węgla aktywowanego, wtórne filtry piaskowe oraz kasetowy system filtracji firmy „Pall“.

Sallut Black Currant
Smak czarnej porzeczki najlepiej jest oddany w wódce „Stumbro Sallut“. Pijąc tę wódkę, poczują się Państwo jak w kwitnącym ogrodzie, w którym próbuje się dojrzałe pachnące czarne porzeczki. Te jagody nadają wódce świeżego, bardzo łagodnego smaku. Tym, którzy lubią „Stumbro Sallut“ wódkę o smaku czarnej porzeczki, zalecamy ją pić schłodzoną. Może ona również być wyjątkowym składnikiem do mieszania drinków. „Stumbro Sallut“ wódka o smaku czarnej porzeczki dobrze nadaje się do smakowania po posiłku lub z deserami.

Sallut Lemon
„Stumbro Sallut“ wódka o smaku cytrynowym jest wyjątkowa. Naturalny aromat cytrynowy nadaje tej wódce rzeżkości i świeżości oraz odtwarza charakterystyczny dla cytryn smak i aromat. Najlepszego smaku wódka ta nabiera schłodzona. „Stumbro Sallut“ wódki o smaku cytrynowym można używać także do drinków.

Sallut Cranberry

Smak żurawin najlepiej jest oddany w wódce „Stumbro Sallut“. To wódka o szlachetnym smaku i wspaniałym aromacie, wyprodukowana ze zbożowego alkoholu etylowego z sokiem żurawinowym. „Stumbro Sallut“ wódkę o smaku żurawinowym najbardziej lubią osoby, które doceniają naturalność, świeżość, niezwykły aromat oraz subtelny smak. Wódkę zaleca się pić schłodzoną lub z różnego rodzaju sokami i napojami owocowymi.

Sallut Pepper

„Stumbro Sallut“ wódka o smaku paprykowym jest nadzwyczaj lubiana i popularna na Litwie. Nalew przygotuje się, zalewając paprykę kilku rodzajów mieszanką rektyfikowanego alkoholu etylowego i wody oraz przechowuje przez określony czas. Po czym przygotowaną mieszankę filtruje się filtrami najwyższej jakości. Naturalny nalew paprykowy nadaje wódce pikantny smak i aromat. „Stumbro Sallut“ wódkę o smaku papryki zaleca się podawać do dań o pikantnym smaku, ze skwarkami, wędzoną szynką. Jednocześnie nadaje się ona idealnie do mieszania z sokiem pomidorowym
------------------------------------


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PIERWSZE OFICJALNE POLSKIE FORUM MINIALKOHOLISTÓW MANIAKÓW!!! Strona Główna -> WÓDKA / WÓDKA - LITWA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin